Odtworzony zapis magnetofonowy dyskusji na XII sesji naukowej ASG odbytej w dniach 21-22.10.1969 roku.

Dokument

Załączniki

Kontrast

Zwiększ rozmiar tekstu

Zwiększ odstęp liter

Używaj czcionek przyjaznych dla dyslektyków

"Powiększ kursor

Podświetlanie linków

Zatrzymywanie animacji

Zresetuj ustawienia

Przewijanie do góry